KONST / Litografier / Färglitografi 12088575
*
nr 1208 8575
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Färglitografi, Per Andersson, HC 8/35. Motivet: 29x23
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 oktober 2018
kl 19:28:43
- Konstnär/Designer
Pär Andersson
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Läs mer om Pär Andersson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad per andersson pär andersson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4057 Färglitografi
Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:48
*
Pär Andersson
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Läs mer om Pär Andersson
nr 1208 8575
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Färglitografi, Per Andersson, HC 8/35. Motivet: 29x23
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 oktober 2018 |
- Konstnär/Designer
Pär Andersson
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i SkellefteÃ¥ 1926, död 2015.Läs mer om Pär Andersson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad per andersson pär andersson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4057 Färglitografi
Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:48